MHRS Randevu Alım İşlemleri

MHRS randevu almak online ya da çağrı merkezleri kullanılarak yapılmaktadır. İnternet üzerinden MHRS uygulamasına giriş yapılarak daha hızlı randevu alınmaktadır. Acil randevu alma isteği bulunan vatandaşların hastanelere gitmelerine gerek kalmadan her türlü randevu isteklerini hızlıca halledecekleri yeni bir uygulama olarak kullanılmaya başlanmıştır. Vatandaşların daha etkin ve hızlı olarak sağlık hizmetlerine erişimini sağlamak için kullanılan randevu alma sistemidir. Ülkemizde yaygın olarak kullanımına devam edilmektedir.

Zaman ve mekan farkı olmadan randevu alma için sisteme her zaman giriş yapılmaktadır. Sağlık Bakanlığı’na bağlı hastaneler MHRS sitesinde bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak açısından verilen hizmetlerde kalite ön planda tutulmaktadır. MHRS özellikleri arasında ülkemizde uygulanan ve AB tarafından da kabul gören bir proje olmuştur. Tek bir merkezde randevu sistemlerini toplamak amacıyla tasarlanan bir proje olmuştur. Her alanda dağınık halde bulunan randevu sistemleri tek bir merkez çatısı altında MHRS uygulaması ve sitesi ile toplanmıştır. Kamu hastanelerinde bulunan randevu sistemlerini tek bir merkez üzerinden yöneterek kullanılan ilk uygulama ve sitelerden biridir. Dünya genelinde bu tür özelliklere sahip olması bakımında yeni ve ilk uygulama olarak da tanımlanır. %98 oranında kullanıcıların randevu almak için hızlı olarak erişim yapabilme özelliğine de sahiptir.

MHRS Randevu Almak İçin Yapılacaklar Nelerdir?

MHRS randevu işlemleri için online MHRS uygulaması kullanılmaktadır. 182 çağrı merkezi aranarak da randevu işlemleri telefon başında dakikalar içinde alınmaktadır. MHRS açılımı Merkezi Hekim Randevu Sistemi olmaktadır. TC. Sağlık Bakanlığı tarafından hayata geçirilmiştir. Donanımlı ve çok özellikli bir hastane randevu sistemidir. Mobil cihazlara da indirme yapılarak kullanılır.

MHRS randevu sistemi sağlık hizmetlerine her an ulaşılmasını sağlamak için yapılmıştır. Sağlıkta Dönüşüm Projesi geliştirilerek uygulamaya konulmuştur. Sağlık Bakanlığı projeleri arasında Merkezi Hekim Randevu Sistemi bulunmaktadır. Gelişmeye devam eden içerik ve özellikleri ile ülke genelinde milyonlarca vatandaşımız tarafından kullanılmaktadır. Bakanlığa bağlı hastanelerden vakit kaybı yaşamadan randevu almak adına birkaç yıl önce uygulamaya konulmuştur. Sitede sorun olmaması ve vatandaşların 7 gün 24 saat boyunca randevu almaları için yeni düzenlemeler yapılmıştır.

MHRS Randevu Alım Sisteminin Önemi

MHRS, uygulama olarak online erişim imkanı tanımaktadır. İnternet kullanımının yapıldığı her yerde MHRS sitesine ulaşım sağlanmaktadır. Doktor ve hastane seçimi konusunda da yenilikler ve güncellemeler ile birlikte her şehirde bulunan hastanelere uygulama ile birlikte erişim sağlanmaktadır. Doktor bul sitesi ile birlikte hastanelerden randevu almak daha hızlı ve kolay olmuştur. Bölüm doktorları hakkında detaylı bilgiye erişim sağlamak için doktor bul sitesini ziyaret edebilirsiniz. Geniş bir bilgi birikimi ile vatandaşlara aradıkları hastaneler ve bölümler hakkında bilgi vermektedir. Doktor bul sitesi son dönemlerde sıklıkla kullanılmaya başlanan sitedir. Hastaneler ve randevular hakkında da uygun randevu saatleri ile günleri doktor bul sitesi üzerinden de takip edilmektedir.

Doktor bul robotumuz ile Ankara Doktor Çalışma Cetveline ulaşabilirsiniz.

Doktor Bul
Doktor Bul
doktor bul